Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Końskich

Umiejscowienie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Końskich


Wyświetl większą mapę

Godziny otwarcia

Sprawy w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Końskich można załatwiać

w Biurze Obsługi Klienta (pokój nr 1 - główny budynek)

od godz. 730 do godz. 1530

Konto dochody budżetowe:

Bank NBP O/O Kielce

17 1010 1238 0856 8722 3100 0000

Dane teleadresowe

Osoba kierująca InspektoratemPowiatowy Inspektorat Weterynarii w Końskich
26-200 Końskie, ul. Kielecka 5

NIP 658-17-08-464
REGON: 299943563

telefon: (41) 372 31 85

fax: (41) 372 31 85 wewn. 22

Pokój nr

Imię i nazwisko

Telefon służbowy

Nr wewnętrzny

e-mail służbowy

9c

Agata Hucał

Powiatowy Lekarz Weterynarii

668 815 504

24

a.hucal@piwet.konskie.pl

2b

Maja Makuch

Starszy Inspektor Weterynaryjny

660 460 492

27

m.makuch@piwet.konskie.pl

2a

Monika Stępień-Pietrzak

Starszy Inspektor Weterynaryjny

795 492 695

26

m.stepien-pietrzak@piwet.konskie.pl

2a

Sylwia Puszka

Kontroler Weterynaryjny

660 460 493

s.puszka@piwet.konskie.pl

2e

Rafał Sieroń

Inspektor Weterynaryjny

728 352 910

30

r.sieron@piwet.konskie.pl

3

Łukasz Popiel

Inspektor Weterynaryjny

735 967 996

28

l.popiel@piwet.konskie.pl

3

Dorota Guldzińska

Starszy Inspektor Weterynaryjny

660 460 503

28

d.guldzinska@piwet.konskie.pl

8c

Monika Wudarczyk

Główny Księgowy

660 477 568

23

m.wudarczyk@piwet.konskie.pl

8d

Joanna Kania

Główny specjalista ds. administracyjnych

 

20

j.kania@piwet.konskie.pl

8d

Aneta Ferens

St. specjalista ds. księgowych

660 425 816

a.ferens@piwet.konskie.pl

1

Anna Mularczyk

(Sekretariat PLW)

 

29

a.mularczyk@piwet.konskie.pl

bok@piwet.konskie.pl

1 Biuro Obsługi Klienta 668 663 977

19

Fax 22

konskie.piw@wetgiw.gov.pl
4

    Anna Ziomek -Świąder

(Pracownia Terenowa  Diagnostyki Włośni)

606 591 196

32