Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Końskich

Umiejscowienie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Końskich


Wyświetl większą mapę

Godziny otwarcia

Sprawy w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Końskich można załatwiać

w Biurze Obsługi Klienta (pokój nr 1 - główny budynek)

od godz. 730 do godz. 1530

Konto dochody budżetowe:

Bank NBP O/O Kielce

17 1010 1238 0856 8722 3100 0000

Dane teleadresowe

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Końskich
26-200 Końskie, ul. Kielecka 5

NIP 658-17-08-464
REGON: 299943563

telefon: (41) 372 31 85

fax: (41) 372 31 85 wewn. 22

Pokój nr

Imię i nazwisko

Telefon służbowy

Nr wewnętrzny

e-mail służbowy

9b

Sylwia Chłosta

Powiatowy Lekarz Weterynarii

668 815 504

27

s.chlosta@piwet.konskie.pl

2b

Maja Makuch

Pełniąca Obowiązki Zastępcy Powiatowego Lekarza Weterynarii

660 460 492

m.makuch@piwet.konskie.pl

2a

Monika Stępień-Pietrzak

Inspektor Weterynarii ds. Ochrony Zwierząt

795 492 695

26

m.stepien-pietrzak@piwet.konskie.pl

2a

Przemysław Jóźwik

Kontroler weterynaryjny

660 460 503

p.jozwik@piwet.konskie.pl

2e

Joanna Sawicka

Inspektor Weterynarii

728 352 910

28

j.sawicka@piwet.konskie.pl

3

Aleksandra Rychel

Inspektor Weterynarii

735 967 996

28

a.rychel@piwet.konskie.pl

8c

Ewa Czechowska

Główny Księgowy

660 477 568

23

e.czechowska@piwet.konskie.pl

8d

Anna Zielińska

Referent Administracyjny

 

20

a.zielinska@piwet.konskie.pl

8d

Danuta Walter

Referent ds. księgowych

 

d.walter@piwet.konskie.pl

9

Aneta Ferens

(Sekretariat PLW)

 

29

a.ferens@piwet.konskie.pl

1 Biuro Obsługi Klienta 668 663 977

21

Fax 22

konskie.piw@wetgiw.gov.pl